Jakie ponadczasowe gry są warte uwagi?

Czy lubisz grać w gry komputerowe? Niektórzy potrafią grać całymi dniami, ponieważ po prostu sprawia im to przyjemność. Dla jeszcze innych gry komputerowe są po prostu sposobem na zarobek. Z kolei inni są tzw. niedzielnymi graczami i grają w gry na konsoli lub na komputerze tylko w święta lub inne wolne chwile. Na pewno jednak jest kilka legendarnych tytułów gier, w które każdy choć raz miał okazję zagrać i po prostu lubi raz na jakiś czas wrócić do wspomnień z nimi związanych, odpalając grę w zaciszu domowym.

FIFA

Jest to legendarna już seria gire piłkarskich. Tytuł od lat ukazuje się zarówno na konsole, jak i komputery. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej dochodowych i najbardziej legendarnych serii gier w całej historii. Kto nie lubi wczuć się w Cristiano Ronaldo, Leo Messiego lub Roberta Lewandowskiego, prawda?

Euro Truck Simulator

Wielu zawodowych kierowców z pewnością zaraziło się pasją kierowania tirami właśnie z powodu tej gry. Grając w Euro Truck Simulator można poczuć się jak prawdziwy kierowca ciężarówki. Grywalość tego tytułu jest na bardzo wysokim poziomie i naprawdę przyjemnie jest, gdy sobie usiądziemy przy wieczornej rozgrywce i udamy się w trasę z ładunkiem po Europie.

Counter-Strike

Szukając rozrywki i relaksu wiele osób sięga po tytuł jakim jest Counter-Strike. Ta gra od lat znajduje się na czele najpopularniejszych gier. Wiele graczy ją docenia z powodu tego, że nie trzeba mieć wybitnie dobrego komputera. Do tej gry wystarczy podstawowy sprzęt komputerowy oraz połączenie z internetem.

Oprócz wyżej wymienionych gier, na pewno warto wspomnieć także o Wiedźminie czy też o jednej z popularniejszych gier ostatnich lat, a więc Fortnite – na stronie www.erecenzje.pl znajdziemy artykuł poświęcony grze Fortnite.